Jump to Navigation

Постижения

Финалисти от 33 ЕГ „Св. София”, ито ще участват в националния кръг на LONGMAN IFMPETITION 2016

Level 1 ( CEF A2)

 

Име и фамилия на участник
/изписани на латиница/

Категория PTE Young Learners или PTE General

Ниво

Клас

Точки

1. 

 Marina Dacheva

 PTE General

 Level 1

8

72,50

2. 

 Dafina Korabova

 PTE General

 Level 1

8

72,50


Level 2 ( CEF B 1)

 

Име и фамилия на участник
/изписани на латиница/

Категория PTE Young Learners или PTE General

Ниво

Клас

Точки

1. 

 Slavcho Stoyanov

 PTE General

 Level 2

9

73

2. 

 Dimitar Dimitrov

 PTE General

 Level 2

9

73


Level 3 ( CEF B 2)

 

Име и фамилия на участник
/изписани на латиница/

Категория PTE Young Learners или PTE General

Ниво

Клас

Точки

1. 

 Dimitar Kerezov

 PTE General

 Level 3

9

66,75


Level 4 ( CEF C1)

 

Име и фамилия на участник
/изписани на латиница/

Категория PTE Young Learners или PTE General

Ниво

Клас

Точки

1. 

 Neli Gutsalska

 PTE General

 Level 4

12

69,75

2. 

 Nikolai Velichkov

 PTE General

 Level 4

10

67

3. 

 Mariya Dimitrova

 PTE General

 Level 4

9

67

 

XIII национален конкурс БОГ Е ЛЮБОВ /2013 – 2014/

ЖИВКА  ПЕТРОВА /10 г клас/

I място национално ниво - разказ /изтегли/

Премирани на регионално ниво:

            БЕАТРИС ПЕЙЧЕВА  /11 б клас/

            I място – рисунка /изтегли/

XII национален конкурс БОГ Е ЛЮБОВ /2012 – 2013/

ГАЛИНА МИНЕВА /10 д клас/

I място национално ниво - есе /изтегли/

Премирани на регионално ниво:

БОРИСЛАВА СТОЕВА  /10 д клас/

I място – стихотворение /изтегли/
 

ЖИВКА ПЕТРОВА  /9 г клас/

III място – разказ /изтегли/
 

АСЯ ГАДЖЕВА  /10 б клас/

I място – рисунка /изтегли/
 

АНТОНИО ГРИГОРОВ  /11 г клас/

I място – есе /изтегли/
 

XI национален конкурс БОГ Е ЛЮБОВ /2011 – 2012/

Премирани на регионално ниво:

КАМЕЛИЯ БОГДАНОВА  /9 г клас/

I място – стихотворение /изтегли/

I място – рисунка
 

СОНЯ АРГИРОВА  /9 д клас/

III място – стихотворение /изтегли/
 

ДИАНА ВАСИЛЧИНА  /10 г клас/

I място – разказ /изтегли/
 

ЕБЕДИН МУРТЕВ  /10 г клас/

II място – есе /изтегли/
 

БЕТИНА ИВАНОВА  /11 д клас/

I място – разказ /изтегли/

 

X национален конкурс БОГ Е ЛЮБОВ /2010 – 2011/
           

ЕЛИЗАБЕТ ЮЗЕКЧИЕВА /10 д клас/

I място на национално ниво есе
 

IX национален конкурс БОГ Е ЛЮБОВ /2009 – 2010/

Премирани на регионално ниво

Александра ДУРАНКЕВА /10 г клас/

I място – рисунка
 

Светлина ЗАХАРИЕВА /10 г клас/

II място – рисунка
 

Цветелина ПЕТРОВА /10 г клас/

III място – есе
 

Елизабет ЛЮБЕНОВА /9 д клас/

III място – есе
 

 VIII национален конкурс БОГ Е ЛЮБОВ /2008 – 2009/

Премирани на регионално ниво:

Люсиан Александър /10 д клас/

I място – разказ
 

Станислава Борисова /11 г клас/

II място - есе
 

VIII национален конкурс БОГ Е ЛЮБОВ /2008 – 2009/

Премирани на регионално ниво:

Люсиан Александър /10 д клас/

I място – разказ
 

Станислава Борисова /11 г клас/

II място - есе

 



Main menu 2

Dr. Radut Consulting